Menu

Rosa & Szron

Zapiski osobiste...

Zarejestruj w końcu tą firmę!

ambivert

Kochana, wykonaj w końcu ten ostatni krok. No śmiało! Noga do przodu. Nie da się inaczej. Jesteś gotowa. Od lat zwlekasz, a przecież jesteś gotowa. Boisz się. Ale strach nie minie dopóki nie wykonasz ostatniego kroku jakim jest zarejestrowanie działalności.

Nie szukaj już wymówek. Ileż można. Wiem, że w Twojej rodzinie nikt nie miał nigdy swojej firmy. Jesteś pierwsza. Nie dostaniesz żadnej pomocnej rady od rodziców, bo nie mają doświadczenia w tym temacie. Mama poświęciła całe życie na wychowanie dzieci, a tata tyrał dzień w dzień przez 30 lat w tej samej firmie, która doprowadziła go do raka.

Pamiętaj, że rodzice dali Ci wszystko co mogli. Dali Ci wszystko co mieli. Bądź wdzięczna.

A teraz zrób ostatni krok, który będzie Twoim pierwszym na nowej drodze. Zarejestruj firmę. Wyjdź ze strefy komfortu. Jest Ci tu dobrze i wygodnie. Ale nie do końca. Coś nie daje Ci spokoju. Chcesz iść dalej. Nie możesz tkwić w tym samym miejscu za długo. Już wystarczy. Idź.

Komentarze (5)

Dodaj komentarz
 • Gość: [Kacprzak] *.internetdsl.tpnet.pl

  Zarejestrowanie własnej działalności jest trudne, ale gdy skorzysta się z pomocy specjalisty w tej dziedzinie, na pewno nie będzie aż tak przerażające, jak mogłoby się wydawać :)

 • ambivert

  Dzięki za komentarz! Jestem o krok od rejestracji. Bardzo bym chciała dostać dotację na rozpoczęcie działalności. A to trochę potrwa. Mam nadzieję, że się uda :)

 • panikowskakatarzyna

  Zgadam się, rejestracja firmy to ważny krok na drodze do biznesowego sukcesu. Później, w miarę rozwoju naszej firmy, będziemy do niej dokładać, rozwijać ją, tak, aby ostatecznie kiedy zostanie wyceniona, zobaczymy ile warta była nasza praca i to ile serca w nią włożyliśmy. Jeżeli interesuje Cię już dziś ile warta jest Twoja firma, zajrzyj do blueoak.pl.

 • mstawska

  Teraz firmę można tak naprawdę zarejestrować bez wychodzenia z domu :) Sama skorzystałam z tej opcji i wsparłam się programem www.ifirma.pl/ceidg/wa/Poradnik/coToJestJednoosobowaDG - zachęcam do poczytania. Dla mnie rozwiązanie super, bo nie trzeba stać wielu godzin w kolejkach w urzędach i załatwiać tony papierków :)

 • Gość: [everal.pl] 5.174.51.*

  Obecnie jest wiele usprawnień i zniżek, można więc śmiało zakładać firmy

© Rosa & Szron
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci